Oekensestraat 15, 8880 Sint-Eloois-Winkel
Villa te koop in Sint-Eloois-Winkel
Deze villa met een perceel van 975m2 is gelegen op een uitstekende locatie. Ze is vlot bereikbaar via de E403 en toch rustig gelegen dankzij de doodlopende straat. Het uitzicht vanuit de tuin op de natuur en weiden zorgt voor een rustgevend gevoel.
De woning met een bewoonbare oppervlakte van 346m2 is uitstekend onderhouden en praktisch ingedeeld. Bijkomende troef: onder de woning is een grote polyvalente ruimte aanwezig die gebruikt kan worden voor verschillende mogelijkheden.
Op het gelijkvloers komt u in de woonkamer en keuken, beiden bieden zicht op de tuin en het groen. Aan de andere kant van de gang vindt u de eerste slaapkamer en badkamer met bad, douche en dubbele lavabo. Boven bevinden zich de tweede en derde slaapkamer, alsook een ruime tussenkamer.
Buiten komt u terecht op het brede terras met een L-vormige tuin die grenst aan de paardenweide. De tuin is zuidwest georiƫnteerd.
Indien u meer informatie wenst of een bezoekje verlangt, neem gerust contact op via 0493 50 76 32 of lisa@immoacasa.be .
Wie weet kan dit uw droomwoning zijn!
Met vriendelijke groeten
Lisa Schmidt
Acasa Collection
Eigenschappen
- Bouwjaar
- 1987
- Grondoppervlakte
- 975 m2
- Bewoonbaar oppervlak
- 346 m2
- Status
- Te koop
- Prijs
- € 419.000
- Aantal slaapkamers
- 3
- EPC-waarde
- 586 kWh/m2 per jaar (1589299)
- As-built attest
- Niet beschikbaar
- Stedenbouwkundige vergunning ontvangen
- Ja
- Verkavelingsvergunning
- Nee
- Beschermd vastgoed
- Nee
- Meest recente stedenbouwkundige bestemming
- Woonuitbreidingsgebied
- Verkooprecht RUP
- Nee
- Dagvaarding voor inbreuk op de stedenbouwkundige voorschriften
- Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
- Overstromingsgevoeligheid
- Mogelijk overstromingsgevoelig
- Afgebakende zone
- Niet van toepassing